
Iphone Waterproof Case
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Size | 17*11.5*2cm |
| Material | PVC+ABS |
| Weight | 0.35kg |
| Submersible Depth | 3m |
| Phone Size Limit | 12.5cmX8.5cmX2cm |
| Color | Yellow |
| Accessories | Straps, Earphone |
| Features | Waterproof, Dustproof, Sandproof, Floatation, Full phone use, Call function, Durable material, Neck strap, Arm strap, Earphone |
| GSTIN | 0% |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Ai-Green Technology Co., Ltd. has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Bags & Cases in bulk from Ai-Green Technology Co., Ltd. at Trade India quality-assured products.
Business Type
Exporter, Manufacturer, Distributor, Supplier, Trading Company
Establishment
2002
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Wuhan, Hubei
Name
Mr. Tony
Address
2/F, Unit 10, Building no:1, Donde Carmel Town, Jiang Xia Area, Wuhan, Hubei, 430205, China
waterproof case in Wuhan
Report incorrect details








































