
Iphone Handsfree
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Color | White |
| Connector | 3.5mm |
| Length | 1.2m |
| Weight | 15g |
| Material | Plastic |
| Impedance | 32 ohms |
| Frequency Response | 20-20kHz |
| Usage | Hands-free calling and audio playback on iPhones. |
| Features | Clear audio, Durable build, Easy use, Comfortable fit, Compact design |
Product Overview
Key Features
Features:
Sturdiness
Long operational life
Excellent performance
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, J Star Mobile Accessories Pvt. Ltd. has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Mobile Phones, Accessories & Parts in bulk from J Star Mobile Accessories Pvt. Ltd. at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer, Supplier
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
27AADCJ6798E1Z5
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27AADCJ6798E1Z5
Mumbai, Maharashtra
C.E.O.
Mr. Jetmal Singh
Address
Orchid City Centre Mall, Shop No. A44, 1st Floor, Op. Best Bus Depot, Bellasis Road, Mumbai - Central East, Mumbai, Maharashtra, 400008, India
apple earphones in Mumbai
Report incorrect details



























