
Iphone Cable Otg
Price Trend: 23.00 - 230.00 INR / Piece
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
50 Piece
In Stock
Product Specifications
| Connector Type | Lightning & USB |
| Material | Plastic, Metal |
| Cable Length | 1m Range |
| Color | Red |
| Weight | 10g Range |
| Dimensions | 50x20x10 mm Range |
| Usage | Charge iPhone and listen to music simultaneously |
| Features | Dual function, Compact design, Easy use, Portable, Simultaneous charge, Music playback |
| Supply Ability | 100000 Per Month |
| Delivery Time | 3-4 Days |
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Service Provider, Distributor, Supplier, Wholesaler
Employee Count
20
Establishment
2010
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07AJZPA7340K3ZP
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AJZPA7340K3ZP
Delhi, Delhi
Manager
Mr. Parth
Address
B No. 218 A, Nahar Pur Village, Second Floor, NR Rani Sati Temple, Delhi, Delhi, 110085, India
otg adapter in Delhi
Report incorrect details





























