
Iphone 14 128gb - Android Version: Null
Price: 70000.00 INR / Piece
(70000.00 + 0% GST)
Get Latest Price
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Accessories | Charger Cable |
| Accessories Type | Type-C Charger |
| Android Version | null |
| Battery | Built-in rechargeable lithium-ion battery |
| Battery Backup | Up to 20 hours talk time |
| Bluetooth Version | Bluetooth 5.3 |
| Body Material | Aluminum and Ceramic Shield glass |
| Camera | Dual-camera system |
| Camera Pixels | Main: 12 MP Ultra Wide: 12 MP |
| Capacity | 128 GB |
| Charger Type | Fast Charging |
| Color | Black White Purple Blue Red |
| Connectivity Type | 5G Wi-Fi 6 Bluetooth |
| Design | Other |
| Display Color | Other |
| Display Type | OLED |
| Features | Face ID Night mode Cinematic mode Water resistance |
| Function | Smartphone |
| Internal Memory | 128 GB |
| Memory Size | 128 GB |
| Network Type | 5G |
| No Of Ports | 1 |
| Operating System | iOS 16 |
| Operation System | iOS 16 |
| Part Type | Phone |
| Port Type | Lightning port |
| Processor Type | A15 Bionic chip |
| RAM | 4 GB |
| Screen | OLED screen |
| Screen Resolution | 2532 x 1170 pixels |
| Screen Size | 6.1 inches |
| Secondary Camera | 12 MP front camera |
| Warranty | 1 year limited warranty |
| Water Resistance | Other |
| Unit | 1 |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Moq | 1 |
| Price | 70000.00 |
| Selling Price | 70000.00 |
| Brand Name | SOL MOBILES PRIVATE LIMITED |
| Currency | INR |
| Packsize | 1 |
| Mop | 1 |
| Is Freight Charges | |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Exporter, Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
30
Establishment
2006
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
27AABCF1390A1Z5
Payment Mode
Telegraphic Transfer (T/T)
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27AABCF1390A1Z5
Mumbai, Maharashtra
Business Development Manager
Mrs Yogini
Address
A/204, Koldongri Cooperative Housing Society, Parsiwada, Sahar Road, Andheri East, Mumbai, Maharashtra, 400099, India
iphone mobile phones in Mumbai
Report incorrect details


































