
Indoor Table Side Planter
Price: 690.00 INR / Piece
(690.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
15
In Stock
Product Specifications
| Material | Metal |
| Color | Gold |
| Dimensions | 30x15x15cm |
| Weight | 1.5kg |
| Pot material | Ceramic |
| Pot diameter | 12cm |
| Stand height | 30cm |
| Features | Elegant design, Modern style, Versatile use, Durable material, Easy assembly, Stylish accent, Space saving |
| Product Unit | 15 Piece/Pieces |
| Stock Quantity | 75 |
| Price | 690.00 INR (Approx.) |
| Price Type | fixed |
| Brand Name | Muqam Export |
| Packsize | 1 |
| Currency | INR |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Returnable | No |
| Moq | 15 |
| Mop | 15 |
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Minimum Ordered Packs | 15 |
| GSTIN | 0% |
Product Overview
Key Features
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier
Employee Count
50
Establishment
2017
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
09AANPZ3260C1ZF
Payment Mode
Telegraphic Transfer (T/T)
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 09AANPZ3260C1ZF
Moradabad, Uttar Pradesh
Accepts only Domestic inquiries
Manager
Mr Shadab Husain
Address
Transport Nagar, Lakdi Mod, Near Bada Madarsa, Moradabad, Uttar Pradesh, 244001, India
decorative planter in Moradabad
Report incorrect details

































