






Fully Automatic Metal Laser Cutting Machine - Color: White
Price: 2950000.00 INR / Unit
(2500000.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
2950000.00 INR / Unit
Weight :
1.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Color | White |
| Usage & Applications | Industrial |
| Automatic Grade | Automatic |
| Cooling Mode | Air Cooling |
| Control System | Human Machine Interface |
| Feature | High Efficiency |
| Payment Terms | Cash in Advance (CID) |
| Supply Ability | 500 Per Month |
| Delivery Time | 7 Days |
| Main Domestic Market | All India |
| Currency | INR |
| Product Unit | 1 Unit/Units |
| Shipping Type | actual |
| Packsize | 1 |
| Color | White |
| Weight | 1.00 Kilogram |
| Mop | 1 |
| Brand Name | PERFECT MARK TECHNOLOGY |
| Unit Type | Unit/Units |
| Price Type | fixed |
| MRP | 2950000.00 INR |
| Returnable | No |
| Price | 2500000.00 INR (Approx.) |
| Pkg Box Breadth | 80.00 cm |
| Moq | 1 |
| Pkg Box Height | 60.00 cm |
| GSTIN | 18% |
| Stock Quantity | 10 |
| Pkg Box Length | 80.00 cm |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
Company Details
We are Engaged into sales, marketing, distribution & manufacturing of Laser Marking Machine & and its spare parts, Dot Pin Marking Machine and its spare parts, Laser Engraving Machine, CNC Router & Customized Products & Solar product Manufacturers
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier, Trading Company
Employee Count
15
Establishment
2018
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
27ADOPJ3787C1ZA
Payment Mode
Online Payments (NEFT/RTGS/IMPS), Cash, Cheque/DD, Wallet & UPI
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27ADOPJ3787C1ZA
Pune, Maharashtra
Proprietor
Mr Nikita Jain
Members since
2 Years
Address
Survey No 40/2, Kondhwa Budruk Kondhwa-Saswad road, Tal-Haveli Dist-Pune, Sinhagad College, Pune, Maharashtra, 411048, India
metal laser cutting machine in Pune
Report incorrect details

































