






Bmexbp1002-rack X80 - 10 Slots - Redundant Ps - Ethernet Backplane - Color: White
Price: 23981.14 INR / Piece
(20323.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
23981.14 INR / Piece
Weight :
1.37 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Overheating Protection | YES |
| Connector Type | XBE |
| Color | WHITE |
| Mounting Type | 462.90 |
| IP Rating | IP20 |
| Product Type | Ethernet backplane |
| Weight | 1.37 Kilograms (kg) |
| Rated Voltage | 24V DC Volt (V) |
| Warranty | 1 YEAR |
| Input Voltage | 3.3V Volt (V) |
| Material | YES |
| Connection Type | 1 connector (XBE) expansion module |
| Rated Current | 3.3 Volt (v) |
| Payment Terms | Paypal, Cash Advance (CA), Cash in Advance (CID), Cheque |
| Supply Ability | 30 Per Week |
| Delivery Time | 5 Days |
| Sample Available | No |
| Packaging Details | RAIP WITH CARTUN |
| Main Export Market(s) | Asia |
| Main Domestic Market | All India |
| GSTIN | 18% |
| Pkg Box Height | 6.90 cm |
| Pkg Box Breadth | 15.80 cm |
| Product Unit | 1 Piece/Pieces |
| Returnable | No |
| Mop | 1 |
| Price | 20323.00 INR (Approx.) |
| Shipping Type | actual |
| Brand Name | SCHNEIDER |
| MRP | 23981.14 INR |
| Weight | 1.37 Kilogram |
| Color | WHITE |
| Pkg Box Length | 56.90 cm |
| Currency | INR |
| Packsize | 1 |
| Moq | 1 |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Stock Quantity | 5 |
| Price Type | fixed |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier, Trading Company
Employee Count
26
Establishment
2023
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07KABPK2405Q1ZE
Payment Mode
Online Payments (NEFT/RTGS/IMPS), Wallet & UPI, Cheque/DD
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07KABPK2405Q1ZE
Delhi, Delhi
Proprietor
Mr. Mukesh Singh
Members since
2 Years
Address
Plot No. 17, 2ND Floor, Patparganj Industrial Area, Delhi, Delhi, 110092, India
ethernet module in Delhi
Report incorrect details


























