
32 Inch 1gb Smart Led Tv Frequency (Mhz): 50 Hertz (Hz)
Price: 23520.00 INR / Unit
(21000.00 INR + 12% GST)
Get Latest Price
MRP:
32500.00 INR / Unit
Weight :
10.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| HDMI | 2 |
| Product Type | LED |
| Material | Plastic |
| Screen Size | 55 Inch (in) |
| Frequency (MHz) | 50 Hertz (HZ) |
| Payment Terms | Cash Advance (CA) |
| Delivery Time | 7 Days |
| Main Domestic Market | All India |
| Min Quantity | 1 |
| Stock Quantity | 10 |
| Weight | 10.00 Kilogram |
| Pkg Box Height | 40.00 cm |
| Moq | 1 |
| Shipping Rate | 6.00 |
| Pkg Box Breadth | 70.90 cm |
| Brand Name | JYL ELECTRONICS PVT. LTD. |
| Returnable | No |
| Mop | 1 |
| MRP | 32500.00 INR |
| Pkg Box Length | 438.00 cm |
| GSTIN | 12% |
| Packsize | 1 |
| Unit Type | Unit/Units |
| Max Quantity | 10 |
| Currency | INR |
| Price Type | fixed |
| Price | 21000.00 INR (Approx.) |
| Product Unit | 1 Unit/Units |
| Shipping Type | order_percent |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier
Employee Count
15
Establishment
2015
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07AAECJ0404G1Z3
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AAECJ0404G1Z3
Delhi, Delhi
Name
Mr Jagrit Lutra
Address
Shop No. 102, Old Lajpat Rai Market, Chandni Chowk, Delhi, Delhi, 110006, India
led tv in Delhi
Report incorrect details

































