
Electric Kitchen Chimney - Metal Design , High Power Electric Use For Hotels And Restaurants
Price: 13000.00 INR / Piece
(13000.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
MRP:
10128.30 INR / Piece
Weight :
7.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Application | Restaurant,Hotel |
| Material | Other, Metal |
| Power Source | Electric |
| Use | Hotel, Home |
| Payment Terms | Cash Advance (CA), Cash in Advance (CID), Others |
| Main Domestic Market | All India |
| Returnable | No |
| Min Quantity | 1 |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| MRP | 10128.30 INR |
| Moq | 1 |
| Pkg Box Length | 65.00 cm |
| Stock Quantity | 30 |
| Product Unit | 1 Piece/Pieces |
| Packsize | 1 |
| Currency | INR |
| Weight | 7.00 Kilogram |
| Max Quantity | 100 |
| Price | 13000.00 INR (Approx.) |
| Price Type | fixed |
| Brand Name | KEEN |
| Shipping Type | free |
| Pkg Box Breadth | 39.00 cm |
| Mop | 1 |
| Pkg Box Height | 11.00 cm |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| GSTIN | 0% |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, SS Enterprise has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Kitchen & Canteen Accessories & Equipment in bulk from SS Enterprise at Trade India quality-assured products.
Business Type
Exporter, Manufacturer, Distributor, Supplier, Wholesaler, Retailer, Dealer, Fabricator, Producer
Establishment
2010
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07AAEPA7717Q1ZE
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AAEPA7717Q1ZE
Delhi, Delhi
Proprietor
Mr. Mohit Aggarwal
Address
Shop No. 305, D Mall, Netaji Subhash Place Complex-Pitampura, Near Netaji Subhash Place Metro Station, Delhi, Delhi, 110034, India
kitchen chimney in Delhi
Report incorrect details
































