
Electric Kettle
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Plastic |
| Capacity | 1 Liter |
| Power | 1000W |
| Dimensions | 15x15x20cm |
| Weight | 0.8 kg |
| Voltage | 220-240V |
| Warranty | 1 year |
| Features | Fast boiling, Auto shutoff, Cordless, Easy to use, Safe operation, Stylish design |
Company Details
Business Type
Distributor, Supplier
Employee Count
10
Establishment
2015
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
New Delhi, Delhi
Accepts only Domestic inquiries
Director
Mr. Pawan Kumar Mittal
Address
Plot No.Rz B-1, Shiv Main Market, Vijay Enclave, Main Dabri Palam Road, New Delhi, Delhi, 110045, India
Report incorrect details
































