
Leewong Electric Kettle
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Stainless steel |
| Power | 1500W |
| Capacity | 1.7L |
| Color | Silver |
| Dimensions | 23x15x15cm |
| Weight | 1kg |
| Usage | Boil water for beverages |
| Features | Fast heating, Durable steel, Stylish design, Easy to use, Safe operation |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, LeeWong Group has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Electric Kettle in bulk from LeeWong Group at Trade India quality-assured products.
Business Type
Exporter, Manufacturer
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Guangzhou, Guangdong
Name
Ms. Jane
Address
Room1010, Seat C, South Tower, The HUB, No.1068 Xingang East Road, Haizhu District, Guangzhou, Guangdong, 150000, China
electrical home appliances in Guangzhou
Report incorrect details





























