
Electric Insect Killer
Price:
Get Latest Price
Brand Name :
Ab Enterprises
In Stock
Product Specifications
| Material | PP, Alloy |
| Dimensions | 20x10x5 cm |
| Power | 220V |
| Weight | 1 kg |
| Color | Silver |
| Warranty | 1 year |
| Usage | Indoor insect elimination, pest control in homes, offices, and restaurants. |
| Features | Insect control, Easy cleaning, Long lasting, Automatic, Durable, Safe, Effective, Easy install |
| Payment Terms | Others, Cheque |
| Delivery Time | As per order Days |
| Packaging Details | Standard |
| Main Export Market(s) | Asia, North America, Middle East, Western Europe, Africa, Central America, Eastern Europe, South America, Australia |
| Main Domestic Market | All India |
Company Details
Business Type
Supplier, Trading Company, Retailer
Employee Count
10
Establishment
2014
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
27ALTPB0788L1ZI
Payment Mode
Cash on Delivery (COD), Cash Advance (CA), Cash in Advance (CID), Others
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27ALTPB0788L1ZI
Pune, Maharashtra
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr. Amol Ashokrao Bedre
Address
Plot No. J 102, Ground Floor, Mega Center, Hadapsar, Near Novel Hospital Pune, Maharashtra, 411028, India
electric insect killers in Pune
Report incorrect details























