
Electric Insect Killer - Eco-friendly Recycled Material, No Smell, No Fumes, Safe For Humans
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Metal, Plastic |
| Dimensions | 15x10x20cm |
| Power | 220V |
| Wattage | 20W |
| Weight | 1kg |
| Grid Type | Metal mesh |
| Color | White |
| Features | Eco-friendly, Safe, Effective, Quiet, Easy to use, Durable, Affordable, Convenient |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Goyal Engineers Pvt. Ltd. has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Mosquito Repellents in bulk from Goyal Engineers Pvt. Ltd. at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer, Supplier
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07AAACG1015A1ZL
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AAACG1015A1ZL
Delhi, Delhi
Managing Director
Mr. Dharam Pal Goyal
Address
Plot No. 34, TRANSPORT CENTRE PUNJABI BAGH, ROHTAK ROAD, Delhi, Delhi, 110035, India
electric insect killers in Delhi
Report incorrect details

































