



Electric Icu Bed - Feature: Good Quality
Price: 88500.00 INR / Piece
(75000.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
88500.00 INR / Number
Weight :
90.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
-1
In Stock
Product Specifications
| General Use | Commercial Furniture |
| Feature | Good Quality |
| Material | Metal |
| Foldable | 1 |
| Usage | Hospital |
| Origin | India |
| Folded | Yes |
| Delivery Time | 10 Week |
| GSTIN | 18% |
| MRP | 88500.00 INR |
| Brand Name | Balram |
| Returnable | No |
| Stock Quantity | 5 |
| Packsize | 1 |
| Price Type | fixed |
| Price | 75000.00 INR (Approx.) |
| Weight | 90.00 Kilogram |
| Mop | -1 |
| Currency | INR |
| Shipping Type | actual |
| Pkg Box Height | 90.00 cm |
| Unit Type | Number |
| Pkg Box Breadth | 150.00 cm |
| Pkg Box Length | 250.00 cm |
| Minimum Ordered Packs | -1 |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Service Provider, Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
10
Establishment
2019
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
19DCZPS2553E1ZW
Payment Mode
Cash Advance (CA)
Certification
MSME, ISO 9001:2015, ISO 13485:2016, ISO 14001:2015, CE, IEC
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 19DCZPS2553E1ZW
Kolkata, West Bengal
Proprietor
Mr. Rajesh
Members since
4 Years
Address
Saharpur, Jugberia, Talbanda, Kolkata, West Bengal, 700110, India
electric icu bed in Kolkata
Report incorrect details






























