
Donation Box Dlc
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Stainless steel |
| Grade | 304/202 |
| Height | 30 cm |
| Width | 17 cm |
| Depth | 17 cm |
| Locking | Double |
| Usage | Collecting charitable donations in temples or religious institutions |
| Features | Secure donations, Durable steel, Double locking, Attractive design, Easy access |
Product Overview
Key Features
Approximate size width17a /Depth 17a
Height 30a Upper Height23.5 a +Bottom H 5a
Double locking facility
Extra lock along with shutter
For dual protection
Price
Rs-17000/-
IN STAINLESS STEEL 304/202 GRADE
RS-30,500
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, INDU APPLIANCES CORPORATION OF INDIA has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Sports Goods in bulk from INDU APPLIANCES CORPORATION OF INDIA at Trade India quality-assured products.
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier
Employee Count
51
Establishment
2009
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
22AAFPU7828P1ZZ
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 22AAFPU7828P1ZZ
Bhilai, Chhattisgarh
Proprietor
Mr. S. M. Umak
Address
Plot No 25C/25E, Light Industrial Area, Chhawani, Bhilai, Chhattisgarh, 490026, India
donation boxes in Bhilai
Report incorrect details








































