
Dolphin
Price: 1150.00 INR
(1150.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
25
In Stock
Product Specifications
| Material | Chrome plated steel |
| Length | 450mm |
| Diameter | 80mm |
| Weight | 1.5kg |
| Mounting Holes | 4 |
| Inlet Diameter | 35mm |
| Outlet Diameter | 40mm |
| Features | Noise Reduction, Improved Performance, Durable Material, Stylish Design, Easy Installation, Corrosion Resistant, Lightweight Design |
| Product Unit | 25 Piece/Pieces |
| Brand Name | Auto N |
| Stock Quantity | 125 |
| Price Type | fixed |
| Packsize | 1 |
| Currency | INR |
| Mop | 25 |
| Returnable | No |
| Moq | 25 |
| Price | 1150.00 INR (Approx.) |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Minimum Ordered Packs | 25 |
| Minimum Order Quantity | 25 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
5
Establishment
2010
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07AASFA6578K1ZO























