
Dollar Punching Tool - Color: Blue
Price: 15000.00 INR / Number
(15000.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
MRP:
17700.00 INR / Piece
Weight :
22.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Color | Blue |
| Usage | Industrial |
| Material | Stanless Steel |
| Size | Various Sizes Available |
| Power Source | Hydraulic / Manual |
| Rated Power | High |
| Payment Terms | Cash in Advance (CID) |
| Supply Ability | 100 Per Month |
| Delivery Time | 10 Days |
| Main Domestic Market | All India |
| Pkg Box Breadth | 13.00 cm |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Currency | INR |
| Brand Name | N.K.Industries |
| Mop | 1 |
| Moq | 1 |
| Min Quantity | 1 |
| Pkg Box Length | 22.00 cm |
| Packsize | 1 |
| MRP | 17700.00 INR |
| Weight | 22.00 Kilogram |
| Stock Quantity | 5 |
| Price Type | fixed |
| Shipping Type | actual |
| Max Quantity | 5 |
| Product Unit | 1 Piece/Pieces |
| Pkg Box Height | 14.00 cm |
| Price | 15000.00 INR (Approx.) |
| Color | Blue |
| Returnable | No |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier
Employee Count
11
Establishment
2008
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
33AAGFN8078H1Z0
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 33AAGFN8078H1Z0
Coimbatore, Tamil Nadu
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr Santhosh
Members since
3 Years
Address
Sf No-137/2B1A, Stie No:170M, Sakthi Nagar, Chinnavedampatti, Coimbatore, Tamil Nadu, 641049, India
punch tool in Coimbatore
Report incorrect details




























