




Price: 14500.00 INR / Unit
(14500.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Memory | Up to 16GB DDR4 Gigabyte (GB) |
| Available Color | Black |
| Backlight Technology | LED |
| Speaker | Stereo Speakers |
| Screen Resolution | 1366 x 768 (HD) |
| Type | Other |
| Screen Size | 14 inches Inch (in) |
| Hard Drive Capacity | 1TB HDD Terabyte (TB) |
| Processor Type | Intel Core i3 (7th Gen) |
| RAM | 4GB DDR4 Gigabyte (GB) |
| DVD Rom | No |
| Chipset | Intel |
| Camera | HD Webcam |
| Battery | 4 Cell Lithium-Ion |
| Audio Device | Integrated HD Audio |
| OS | Windows 10 Professional |
| LAN | Gigabit Ethernet |
| USB Port | Yes |
| Power Supply | 45W AC Adapter |
| Weight | 1.8kg Kilograms (kg) |
| Supply Ability | 1000 Per Month |
| Delivery Time | 7 Days |
| Currency | INR |
| Moq | 1 |
| Stock Quantity | 25 |
| Returnable | No |
| Brand Name | DELL |
| Available Color | Black |
| Price Type | fixed |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Packsize | 1 |
| Price | 14500.00 INR (Approx.) |
| Mop | 1 |
| Product Unit | 4 Piece/Pieces |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, AYAAN TECHNO WORLD PRIVATE LIMITED has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get Laptops/Notebooks from AYAAN TECHNO WORLD PRIVATE LIMITED at Trade India quality-assured services.
Business Type
Service Provider, Supplier, Trading Company, Wholesaler
Employee Count
10
Establishment
2013
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
07AAOCA6237C1ZR
Payment Mode
Cash Advance (CA)
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AAOCA6237C1ZR
Delhi, Delhi
Director
Mr Gopal Thakur
Members since
6 Years
Address
Plot No. 142 First Floor, Patparganj, Industrial Area, Delhi, Delhi, 110092, India
dell laptops in Delhi
Report incorrect details
















