
Dell Laptop
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Laptop Computer |
| Dominant Color | Black |
| Screen Size | 14-15 inches |
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM | 8GB |
| Storage | 256GB SSD |
| Operating System | Windows 10 |
| Weight | 2-3kg |
| Usage | Business applications, data analysis, presentations, and general computing tasks. |
| Features | Portable computing, Data processing, Business productivity, Reliable performance, Connectivity options |
Product Overview
Key Features
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
8
Establishment
2003
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
09AQIPS5917L1Z3
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 09AQIPS5917L1Z3
Noida, Uttar Pradesh
MD
Mr S.p. Shukla
Address
Shop No. B- 10,11,12 & 13, Plot D-1 Js Arcade, Sector- 18, Noida, Uttar Pradesh, 201301, India
dell laptops in Noida
Report incorrect details





























