
Dell Laptop - 15.6 Inch Display, 14x10x1 Inches, 8gb Ram, 512gb Ssd, Intel Core I5, 5 Lbs , Fast Processor, Large Storage, Durable Design, Long Battery Life, Portable Size, Reliable Performance, Connectivity Options, User-friendly Interface
Price: 150 INR / Piece
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
10 Piece
In Stock
Product Specifications
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM | 8GB |
| Storage | 512GB SSD |
| Display | 15.6 inch |
| Operating System | Windows 10 |
| Dimensions | 14x10x1 inches |
| Weight | 5 lbs |
| Features | Fast Processor Large Storage Durable Design Long Battery Portable Size Reliable Performance Connectivity options User-Friendly |
| Supply Ability | 15 Per Day |
| Delivery Time | 1 Week |
Company Details
Provide solutions in CCTV, repairing of LAPTOP motherboard Hinges, Keyboard,LED screen replacement , repairing of DESKTOP/ ALL-IN-ONE motherboard
Business Type
Service Provider, Supplier, Trading Company, Wholesaler
Employee Count
10
Establishment
2000
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
27ACMPN8887A2Z2
Related Products
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27ACMPN8887A2Z2
Kalyan, Maharashtra
Proprietor
Mr Milind Vijay Neve
Address
Shop No. 1, Gulab Apartment, Opp Rambaug Lane No. 4, Thane, Kalyan, Maharashtra, 421301, India
Laptops/Notebooks in Kalyan
Report incorrect details






























