
Dell Laptop - Premium Build, 15.6 Inches Display, Sleek Metallic Finish, High-performance Processing
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM | 8GB |
| Storage | 256GB SSD |
| Display | 15.6 inch |
| Operating System | Windows 10 |
| Weight | 2kg |
| Usage | Office tasks, web browsing, multimedia consumption |
| Features | Portable computing, Versatile design, Reliable performance, Efficient workflow, Enhanced productivity |
| Payment Terms | Delivery Point (DP), Cheque, Days after Acceptance (DA) |
| Sample Available | Yes |
| Sample Policy | Contact us for information regarding our sample policy |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Shri Ram Neotech has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get Laptops/Notebooks from Shri Ram Neotech at Trade India quality-assured services.
Business Type
Service Provider, Supplier, Trading Company
Establishment
2015
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Mumbai, Maharashtra
Partner
Mr. Avinash
Address
Plot No.11-A, Radhakrishna Nivas, Ground Floor, Vachnalay Marg, Dadar-West, Opp. Chhabildas High School. Mumbai, Maharashtra, 400028, India
dell laptops in Mumbai
Report incorrect details




























