
Cpu
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Processor | Pentium III |
| Clock Speed | 500-1000MHz |
| RAM | 128MB |
| HDD | 6-20GB |
| Optical Drive | CD |
| Interfaces | AGP, LAN |
| Usage | General office tasks, data entry, basic applications |
| Voltage | 110-240V |
| Features | Reliable performance, Tested systems, Dual voltage, Affordable solution, Ready-to-use |
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Aryan Impex Global Services has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Hardware Components in bulk from Aryan Impex Global Services at Trade India quality-assured products.
Business Type
Exporter, Importer, Supplier
Employee Count
5
Establishment
2000
Working Days
Monday To Sunday
Payment Mode
Others
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Delhi, Delhi
Managing Director
Mr. Ram Gopal Jain
Address
Plot No. - 463, Neelkanth, Sector-13, Rohini, Delhi, Delhi, 110085, India
cpu module in Delhi
Report incorrect details
























