
Cpr Manikins - Application: Laboratory
Price: 7000.00 INR / Piece
(7000.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
MRP:
7000.00 INR / Piece
Weight :
120.00 Gram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Warranty | 1 Year |
| Color | Brown |
| Condition | New |
| Application | Laboratory |
| Equipment Type | CPR Manikins |
| Material | Other |
| Portable | Yes |
| FOB Port | Jaipur |
| Payment Terms | Cash in Advance (CID) |
| Supply Ability | 50 Per Week |
| Delivery Time | 7 Days |
| Sample Available | No |
| Sample Policy | Contact us for information regarding our sample policy |
| Packaging Details | Standard |
| Main Export Market(s) | Australia, Central America, North America, South America, Eastern Europe, Western Europe, Middle East, Africa, Asia |
| Main Domestic Market | All India |
| Certifications | IEC,ISO |
| Price | 7000.00 INR (Approx.) |
| Weight | 120.00 Gram |
| Brand Name | RH ENTERPRISES |
| Shipping Type | free |
| Pkg Box Breadth | 100.00 cm |
| Mop | 1 |
| Price Type | fixed |
| Currency | INR |
| Returnable | No |
| Moq | 1 |
| Stock Quantity | 5 |
| Packsize | 1 |
| MRP | 7000.00 INR |
| Pkg Box Height | 90.00 cm |
| Pkg Box Length | 100.00 cm |
| Product Unit | 1 Piece/Pieces |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Color | Brown |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
15
Establishment
2022
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
08ARHPD6894K1Z7
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 08ARHPD6894K1Z7
Jaipur, Rajasthan
Proprietor
Mr Rahul
Members since
4 Years
Address
Flat No. - S-1, Plot No. - 47C, Shakti Nagar, Triveni Nagar, Choraha, Jaipur, Rajasthan, 302015, India
Report incorrect details
























