
Cpap
Price: 42000.00 INR
(42000.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Material | Plastic |
| Dimensions | 10x15x20cm |
| Weight | 2kg |
| Power | 120V |
| Pressure Range | 4-20cmH2O |
| Noise Level | 26dB |
| Display | LCD |
| Features | Auto ON, Ramp Function, Calibration Comfort, Data Management, Sleep analysis, Auto Calibration, Disconnected Mask |
| FOB Port | Mumbai |
| Payment Terms | Cash in Advance (CID), Cheque, Cash Advance (CA) |
| Supply Ability | As per order Per Day |
| Packaging Details | AS PER REQUIREMENT |
| Main Export Market(s) | Asia |
| Certifications | FDA |
| Stock Quantity | 5 |
| Price Type | fixed |
| Moq | 1 |
| Product Unit | 1 Piece/Pieces |
| Brand Name | MATRIX MEDI SERVICES |
| Currency | INR |
| Price | 42000.00 INR (Approx.) |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Mop | 1 |
| Returnable | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
In the healthcare industry, We are a widely known company based in Mumbai, Maharashtra (India). Our area of expertise lies in making the most customer contentment and offering them products at reasonable rates of EECP.
Business Type
Service Provider, Supplier, Trading Company
Employee Count
4
Establishment
2011
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
27AIXPA5003G1ZE
Payment Mode
Cash in Advance (CID)
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27AIXPA5003G1ZE
Mumbai, Maharashtra
Partner
Mr Anil Agarwal
Address
C - 411 Lancelot, Opp.Kalyan Jewellers , S.V.Road, Borivali (W), Mumbai, Maharashtra, 400092, India
Report incorrect details




























