
Ceiling Fan Rose
Price:
Get Latest Price
Brand Name :
Silk
In Stock
Product Specifications
| Material | Plastic |
| Diameter | 100mm |
| Height | 25mm |
| Weight | 50g |
| Color | White |
| Hole Diameter | 10mm |
| Packaging | Bulk |
| Features | Durable, Easy Install, Strong, Reliable, Affordable, Safe, Stylish |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier
Employee Count
50
Establishment
2009
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
More Products From This Seller
Seller Details
Surat, Gujarat
Proprietor
Mr. Alpeshbhai Parmar
Address
Plot No-G-20, Gujarat Bhawan, Um Road, Gothangam, Surat, Gujarat, 395004, India
ceiling rose in Surat
Report incorrect details





















