
Cc Tv Smps
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Metal |
| Dimensions | 150x100x50mm |
| Input Voltage | 110-240VAC |
| Output Voltage | 12/24VDC |
| Output Current | 10A |
| Efficiency | 90% |
| Weight | 1kg |
| Features | High efficiency, Stable output, Overload protection, Compact design, Long lifespan, Reliable performance, Cost effective, Easy installation |
| Payment Terms | Cheque, Cash Advance (CA) |
| Supply Ability | As per customer requirement Per Week |
| Delivery Time | one Week |
| Main Domestic Market | All India |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Electro Mass Solutions has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get Power Supplies from Electro Mass Solutions at Trade India quality-assured services.
Business Type
Manufacturer, Service Provider, Supplier
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
33AAGFE6434N1Z8
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 33AAGFE6434N1Z8
Chennai, Tamil Nadu
Proprietor
Mr Boobalan N
Address
No. 3, Pillaiyar Kovil, 1st Street, Ekkattuthangal, Chennai, Tamil Nadu, 600032, India
cctv smps in Chennai
Report incorrect details

























