
Cbcpr Module For Hipath 3750 System - Application: Industrial
Price: 38940.00 INR / Unit
(33000.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
38940.00 INR / Unit
Weight :
1.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Features | Good Quality |
| Shelf Life | 1 Years |
| Size | Standard |
| Power Supply | Electric |
| Product Type | CBCPR Module for HiPath 3750 System |
| Application | Industrial |
| Material | Metal |
| Supply Ability | 30 Per Month |
| Delivery Time | 10 Days |
| Main Export Market(s) | Asia, Middle East, Africa |
| Main Domestic Market | All India |
| Price Type | fixed |
| Packsize | 1 |
| Currency | INR |
| Weight | 1.00 Kilogram |
| Pkg Box Breadth | 26.00 cm |
| Returnable | No |
| GSTIN | 18% |
| Pkg Box Height | 8.00 cm |
| Pkg Box Length | 24.00 cm |
| MRP | 38940.00 INR |
| Brand Name | Siemens |
| Unit Type | Unit/Units |
| Price | 33000.00 INR (Approx.) |
| Mop | 1 |
| Shipping Type | free |
| Stock Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
Company Details
We are representing a German Telecommunication company and dealing with sales, service, and Annual Maintenance Contracts. We are the resellers of multibrand OEM Telecommunications products. We are the importers and exporters. We also provide remote support and comprehensive AMC services for SIEMENS/UNIFY systems -{ OEM discontinued systems }
Business Type
Exporter, Importer, Service Provider, Supplier, Wholesaler
Employee Count
28
Establishment
2012
Working Days
Monday To Friday
GST NO
27AADCH0194G1ZP
Payment Mode
Telegraphic Transfer (T/T)
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27AADCH0194G1ZP
Mira Bhayandar, Maharashtra
Director
Mr. Praveen Kumar Nair
Members since
4 Years
Address
C-328, Shanti Shopping Center, Opp: Mira Road Railway Station, Mira Road East, Mira Bhayandar, Maharashtra, 401107, India
Report incorrect details






















