
Cavitation Rf Slimming Machine
Price: 1000.00 INR / Piece
(1000.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
2
In Stock
Product Specifications
| Weight | 50kg |
| Dimensions | 100x60x150cm |
| Power | 220V |
| Frequency | 50Hz |
| Material | ABS Plastic |
| Warranty | 1 Year |
| Display | LCD Screen |
| Features | Fat reduction, Skin tightening, Body contouring, Easy to use, Effective treatment, Durable machine, High-quality finish |
| Supply Ability | 50 Per Month |
| Delivery Time | 15 Days |
| Currency | INR |
| Product Unit | 2 Piece/Pieces |
| Stock Quantity | 50 |
| Brand Name | H & B DEVICES |
| Moq | 2 |
| Price | 1000.00 INR (Approx.) |
| Returnable | No |
| Packsize | 1 |
| Price Type | fixed |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Mop | 2 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Minimum Ordered Packs | 2 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Exporter, Importer, Manufacturer, Supplier
Employee Count
50
Establishment
2002
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07AARFT1208Q1ZL
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AARFT1208Q1ZL
Delhi, Delhi
Partner
Mr Shanker Verma
Address
UG-73, Plot No. 30, Vardhman Plaza Block Ug, Near M2k, Rani Bagh, Delhi, Delhi, 110034, India
slimming machine in Delhi
Report incorrect details




























