
Bracket Drilling Machine
Price:
Get Latest Price
Brand Name :
Jmt
In Stock
Product Specifications
| Power | 1-2 HP |
| Speed | Variable |
| Drill Capacity | 10-25mm |
| Material | Steel |
| Dimensions | 400x600x1000mm |
| Weight | 50-100kg |
| Usage | Drilling brackets and other metal components. Ideal for workshops and factories. |
| Features | Precise drilling, Durable design, Efficient operation, Versatile use, Easy operation |
| Sample Available | Yes |
Company Details
Business Type
Exporter, Importer, Manufacturer, Distributor, Supplier, Trading Company, Wholesaler
Employee Count
45
Establishment
1978
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
06AEZPS1369F1ZW
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 06AEZPS1369F1ZW
Rohtak, Haryana
Proprietor
Mr. Hawa Singh
Address
Bhiwani Road, Near Ram Leela Ground, Rohtak, Haryana, 124001, India
drilling machine in Rohtak
Report incorrect details

































