
B And R Hmi 4pp320-1505-31
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Phase | Other, aEUR" |
| Noise Level | aEUR" |
| Features | Touchscreen graphical user interface |
| Output Type | Other, aEUR" |
| Rated Current | aEUR" |
| Application | Human-Machine Interface (HMI) |
| Power Supply | 24 V DC |
| Current Range | aEUR" |
| Power Factor | aEUR" |
| Connector Type | Screw terminal, USB, Ethernet |
| Cooling Method | Fanless, passive cooling |
| Output Current | aEUR" |
| Operating Temperature | 0AdegC to 50AdegC |
| Rated Power | aEUR" |
| Working Temperature | 0AdegC to 50AdegC |
| Product Type | HMI Panel |
| Output Power | aEUR" |
| Output Frequency | aEUR" |
| Input Voltage | 24 V DC |
| Voltage Protection | Overvoltage and short-circuit protection |
| Efficiency | aEUR" |
| Material | Plastic/Metal enclosure |
| Line Regulation | aEUR" |
| Storage Temperature | -20AdegC to +60AdegC |
| Weight | Approx. 1.5 kg |
Company Details
We Are The Supplier of Old And Used Automation Materials Of Most of Automation Companies Like ABB, ALLEN BRADLEY, SIEMENS, PEPPERL + FUSCH, YASKAWA, YOKOGAWA, B&R, LENZE, INDRAMAT, REXROTH And Many More Companies.
Business Type
Supplier, Trading Company
Employee Count
12
Establishment
2009
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
24AHSPL3513E1ZI
Payment Mode
Paypal
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 24AHSPL3513E1ZI
Bhavnagar, Gujarat
Partner
Mr Yusuf Hajibhai Lohiya
Members since
13 Years
Address
"Lohiya Building", Ground Floor, Near Mangal Vihar Akhada, Vadva Talavdi, Bhavnagar, Gujarat, 364001, India
abb servo drive in Bhavnagar
Report incorrect details






































