
Bookmark Tassels - Premium Quality Cotton Blend, Elegant Custom Designs And Unique Craftsmanship
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Polyester |
| Color | Gold |
| Length | 10-12 cm |
| Tassel Diameter | 2-3 cm |
| Cord Diameter | 0.5 cm |
| Usage | Decorative bookmarks and crafts |
| Packaging | Bulk/Retail |
| Features | Elegant design, High quality, Customizable, Durable material, Small orders welcome |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, MPZ INTERNATIONAL has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Tassels & Trimmings in bulk from MPZ INTERNATIONAL at Trade India quality-assured products.
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier
Establishment
1992
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Delhi, Delhi
Manager
Mr. Parvez Ahmad
Address
plot no- B-5/147, Yamuna vihar, Delhi, Delhi, 110053, India
bookmark tassel in Delhi
Report incorrect details
























