
Behada Plant - Breed: Hybrid Cultivar
Price: 50.00 INR / Piece
(50.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
MRP:
50.00 INR / Number
Weight :
5.00 Kilogram
1 Pack Contains :
9
Minimum Pack Size :
50
In Stock
Product Specifications
| Color | Green |
| Variety | Other |
| Breed | Hybrid cultivar |
| Part | Other |
| Size | 8-12ft approx. |
| Supply Ability | 5000 Per Month |
| Delivery Time | 15 Days |
| Main Domestic Market | All India |
| MRP | 50.00 INR |
| Currency | INR |
| Pkg Box Length | 20.00 cm |
| Returnable | No |
| Mop | 50 |
| Color | Green |
| Pkg Box Height | 1000.00 cm |
| Price Type | fixed |
| Brand Name | Flora |
| Price | 50.00 INR (Approx.) |
| Unit Type | Number |
| Pkg Box Breadth | 20.00 cm |
| Stock Quantity | 2000 |
| Weight | 5.00 Kilogram |
| Packsize | 9 |
| Shipping Type | actual |
| Minimum Ordered Packs | 50 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Supplier, Trading Company
Employee Count
35
Establishment
1998
Working Days
Monday To Sunday
Payment Mode
Online Payments (NEFT/RTGS/IMPS), Cheque/DD, Cash
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Pune, Maharashtra
Director
Mr. Satish Lende
Members since
2 Years
Address
At/Post. Kunjirwadi, Kalbhor Wasti, Pune-Solapur Road, Tal. Haveli, Pune, Maharashtra, 412201, India
outdoor plant in Pune
Report incorrect details
































