
Beautiful Plastic Coaster - Color: Red
Price: 53.10 INR / Piece
(45.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
53.10 INR / Piece
Weight :
100.00 Gram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
100
In Stock
Product Specifications
| Color | Red |
| Material | Plastic |
| Design | Printed |
| Size | As Required |
| Shape | Round |
| Finish | Antique |
| FOB Port | New Delhi |
| Payment Terms | Cash Advance (CA), Cash in Advance (CID), Cheque, Letter of Credit at Sight (Sight L/C), Western Union, Letter of Credit (L/C), Paypal, Cash Against Delivery (CAD), Telegraphic Transfer (T/T) |
| Supply Ability | 5000 Per Week |
| Delivery Time | 7 Days |
| Sample Available | No |
| Sample Policy | Sample costs shipping and taxes has to be paid by the buyer |
| Packaging Details | CUSTOMISE |
| Main Export Market(s) | North America, South America, Western Europe, Middle East, Central America, Eastern Europe, Asia, Australia, Africa |
| Main Domestic Market | All India |
| Certifications | IEC EUROPEAN REXGST ISO |
| Pkg Box Length | 60.00 cm |
| MRP | 53.10 INR |
| GSTIN | 18% |
| Price | 45.00 INR (Approx.) |
| Currency | INR |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Mop | 100 |
| Weight | 100.00 Gram |
| Shipping Type | actual |
| Pkg Box Height | 40.00 cm |
| Packsize | 1 |
| Color | Red |
| Pkg Box Breadth | 40.00 cm |
| Returnable | No |
| Stock Quantity | 5000 |
| Price Type | fixed |
| Brand Name | CUSTOMIZE |
| Minimum Ordered Packs | 100 |
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier, Trading Company
Employee Count
15
Establishment
2019
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07BQQPG5399K1Z0
Payment Mode
Online Payments (NEFT/RTGS/IMPS), Cheque/DD, Wallet & UPI, Cash
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07BQQPG5399K1Z0
New Delhi, Delhi
Proprietor
Mr. Gyan Ranjan Dubey
Members since
2 Years
Address
First Floor, F-59, Lado Sarai, Near by PNB Bank, New Delhi, Delhi, 110030, India
Report incorrect details





























