
Beautiful Borla - Color: Different Available
Price: 27.30 INR / Piece
(26.00 INR + 5% GST)
Get Latest Price
MRP:
28.00 INR / Piece
Weight :
30.00 Gram
1 Pack Contains :
50
Minimum Pack Size :
100
In Stock
Product Specifications
| Shape | Any Shape |
| Grade | A |
| Material | Alloy & Brass |
| Color | Different available |
| Occasion | Wedding |
| Gender | Women |
| Size | Free Size |
| Payment Terms | Cash in Advance (CID) |
| Supply Ability | 500 Per Month |
| Delivery Time | 7 Days |
| Main Domestic Market | All India |
| Product Unit | 100 Piece/Pieces |
| Packsize | 50 |
| Currency | INR |
| Pkg Box Length | 4.00 cm |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| GSTIN | 5% |
| Mop | 100 |
| Pkg Box Breadth | 5.00 cm |
| Stock Quantity | 100 |
| Weight | 30.00 Gram |
| Price Type | fixed |
| Shipping Type | free |
| Moq | 100 |
| Pkg Box Height | 7.00 cm |
| Price | 26.00 INR (Approx.) |
| Brand Name | Jewels Of Joy |
| Returnable | No |
| MRP | 28.00 INR |
| Color | Different available |
| Minimum Ordered Packs | 100 |
| Minimum Order Quantity | 100 |
Company Details
Established as a Proprietor firm in the year 2020, we “Jewels Of Joy” are a leading Manufacturer of a wide range of Men's Kada, Men's Bracelet, Marwadi Set, etc. Situated in Rajkot (Gujarat, India), we have constructed a wide and well functional infrastructural unit that plays an important role in the growth of our company. We offer these products at reasonable rates and deliver these within the promised time-frame. Under the headship of “Mr. Bhavesh Vekariya” (CEO), we have gained a huge clientele across the nation.
Business Type
Manufacturer, Supplier, Trading Company
Employee Count
12
Establishment
2020
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
24ALSPV0048G1ZV
Payment Mode
Online Payments (NEFT/RTGS/IMPS), Cheque/DD, Wallet & UPI, Cash
Related Products
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 24ALSPV0048G1ZV
Rajkot, Gujarat
Proprietor
Mr. Bhavesh Vekariya
Members since
2 Years
Address
Bhima Lunagariya Street No. 6/332, Shri Ranchhodnagar , Vivekanand Pura, Rajkot, Gujarat, 360003, India
maang tikka in Rajkot
Report incorrect details














