
Beaded Necklace - Mixed Material Fusion | Traditional And Modern Design For Any Occasion
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Stone,Metal |
| Bead Diameter | 20-25 mm |
| Necklace Length | 45-50 cm |
| Weight | 50-70 g |
| Color | Red,Green |
| Fastening | Clasp |
| Usage | Formal and informal occasions; Adds style and elegance to any outfit. |
| Features | Elegant design, Durable beads, Versatile style, Affordable price, Occasion wear |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Ishant Grandeur Fashions Pvt. Ltd. has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Beaded Jewelry in bulk from Ishant Grandeur Fashions Pvt. Ltd. at Trade India quality-assured products.
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier, Trading Company
Employee Count
15
Establishment
2012
GST NO
07AACCI8213Q1Z6
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AACCI8213Q1Z6
New Delhi, Delhi
Proprietor
Ms. Bhawna Singh
Address
189, LIG, DDA Flats, Hastsal, Vikas Puri, New Delhi, Delhi, 110059, India
Report incorrect details










































