
Beaded Curtains - Versatile Designs, Assorted Shapes And Sizes, Vibrant Colors
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Wood, Beads |
| Color | Multicolor |
| Length | 70-80cm |
| Width | 80-100cm |
| Weight | 0.5kg |
| Number of strands | 8-10 |
| Usage | Room dividers, door hangings, window decorations |
| Features | Decorative, Versatile, Colorful, Lightweight, Easy Install |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, KALAKRITI EXPORTS has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Curtains in bulk from KALAKRITI EXPORTS at Trade India quality-assured products.
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier
Employee Count
25
Establishment
2000
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
08AAFFK4731P1ZW
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 08AAFFK4731P1ZW
Jaipur, Rajasthan
Partner
Mr. Amit Dangayach
Address
Building No-40, Gulab Bari, Factory Area Road, Johtwara, Jaipur, Rajasthan, 301012, India
beaded curtains in Jaipur
Report incorrect details







































