
Automatic Vacuum Cleaner Capacity: 7700 Milliliter (Ml)
Price: 65000.00 INR / Unit
(65000.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
MRP:
65000.00 INR / Unit
Weight :
1.00 Tonne
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Material | SS |
| Capacity | 7700 Milliliter (ML) |
| Supply Ability | 500 Per Week |
| Delivery Time | 7 Days |
| Shipping Type | free |
| Weight | 1.00 Tonne |
| Mop | 1 |
| Product Unit | 1 Unit/Units |
| Pkg Box Height | 10.00 in |
| MRP | 65000.00 INR |
| Pkg Box Length | 30.00 in |
| Pkg Box Breadth | 50.00 in |
| Stock Quantity | 10 |
| Moq | 1 |
| Packsize | 1 |
| Price Type | fixed |
| Currency | INR |
| Price | 65000.00 INR (Approx.) |
| Returnable | No |
| Unit Type | Unit/Units |
| Brand Name | SAAKAR SALES AND SERVICE |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier, Wholesaler
Employee Count
7
Establishment
2010
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
24ABUFS8801J1ZM
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 24ABUFS8801J1ZM
Surat, Gujarat
Partner
Mr Bharat Mangesh
Members since
6 Years
Address
B No. 233, Samala Shopping, Opp. Laskana Police Chowki, Laskana-Kholvad Road, Surat, Gujarat, 395008, India
industrial vacuum cleaners in Surat
Report incorrect details








































