
Automatic Thermal Massage Bed - High-quality Materials, Comfortable Dimensions , Exquisite Massage Features
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | PU leather, wood |
| Dimensions | 200x90x80cm |
| Weight | 100kg |
| Power | 220V |
| Massage rollers | 36 |
| Heat settings | 3 |
| Timer | 60min |
| Features | Thermal massage, Automatic, Relaxation, Pain relief, Health improvement, Stress reduction, Body rejuvenation |
| Sample Available | Yes |
| Sample Policy | Contact us for information regarding our sample policy |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Sai Alpha Immuno Therapy Centre has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Hospital Furniture in bulk from Sai Alpha Immuno Therapy Centre at Trade India quality-assured products.
Business Type
Exporter, Importer, Manufacturer, Supplier, Wholesaler
Employee Count
50
Establishment
2008
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
06ABFPG9373C1ZS
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 06ABFPG9373C1ZS
Karnal, Haryana
Proprietor
Mr Deepak Gupta
Address
#1418, Adjacent State Bank of India, Old GT Road, Near Kalandri Gate, Karnal, Haryana, 132001, India
thermal massage bed in Karnal
Report incorrect details







































