
Automatic Soap Dispensers Length: 430 Millimeter (Mm)
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | ABS Plastic, Metal |
| Dimensions | 10x5x15 cm |
| Power | Battery operated |
| Capacity | 250ml |
| Weight | 500g |
| Sensor Range | 5-10cm |
| Warranty | 1 year |
| Features | Touchless operation, Hygienic dispensing, Easy installation, Durable design, Cost effective, Water saving, Precise dispensing |
| Sample Available | Yes |
| Sample Policy | Contact us for information regarding our sample policy |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Meghraj Marketing Private Limited has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Bathroom & Toilet Accessories/Fittings in bulk from Meghraj Marketing Private Limited at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company
GST NO
29AABCM4230G1ZP
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 29AABCM4230G1ZP
Bengaluru, Karnataka
Marketing Manager
Mr. Praful Kumar
Address
Door No-2006/A, 1st Floor, South End E Main Road, 9th Block, Jayanagar, Bengaluru, Karnataka, 560069, India
automatic soap dispenser in Bengaluru
Report incorrect details




































