




Automatic Sleeve Wrapping Machine - Material: Metal
Price: 413000.00 INR / Unit
(350000.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
413000.00 INR / Unit
Weight :
375.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Color | Other, White |
| Type | Other |
| Material | Metal |
| Automatic Grade | Automatic |
| Drive Type | Electric |
| Voltage | 220-440 Volt (v) |
| Supply Ability | 1 Per Day |
| Delivery Time | 1 Week |
| Packaging Details | Carton Box |
| Main Domestic Market | All India |
| Weight | 375.00 Kilogram |
| GSTIN | 18% |
| Price Type | fixed |
| Mop | 1 |
| Currency | INR |
| Packsize | 1 |
| Shipping Type | flat_rate |
| Shipping Rate | 15000.00 |
| Brand Name | TOOL TECH |
| Unit Type | Unit/Units |
| Returnable | No |
| Color | Other, White |
| Pkg Box Breadth | 67.50 cm |
| Pkg Box Length | 135.00 cm |
| Min Quantity | 1 |
| Pkg Box Height | 75.00 cm |
| Stock Quantity | 10 |
| MRP | 413000.00 INR |
| Max Quantity | 10 |
| Product Unit | 1 Unit/Units |
| Price | 350000.00 INR (Approx.) |
| Moq | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier, Trading Company
Employee Count
20
Establishment
1990
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
36BBTPG4118A1ZX
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 36BBTPG4118A1ZX
Hyderabad, Telangana
Proprietor
Mr George V. Thomas
Members since
20 Years
Address
31-100, Nandanagar, IDA, Gandhinagar, Near Nitco Transport, Hyderabad, Telangana, 500037, India
sleeve wrapping machine in Hyderabad
Report incorrect details










































