
Automatic Ro System
Price:
Get Latest Price
Brand Name :
Sigma Water Systems
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Water Purifier |
| Dominant Color | Blue |
| Capacity | 10-20 LPH |
| Material | ABS Plastic |
| Dimensions | 400x300x150 mm |
| Power | 230V, 50Hz |
| Pressure | 3-5 bar |
| Usage | Residential & commercial water purification |
| Warranty | 1 year |
| Features | Automatic operation, Impurity removal, Simple installation, Low maintenance, Durable design |
Company Details
Business Type
Service Provider, Supplier, Trading Company
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Indore, Madhya Pradesh
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr. Navdeep Singh Chhabra
Address
Plot No-208, Paradies Point, 1060 Khatiwala Tank, Indore, Madhya Pradesh, 452014, India
ro system in Indore
Report incorrect details


































