
Automatic Ribbon Blender
Price: 123200.00 INR / Unit
(110000.00 INR + 12% GST)
Get Latest Price
MRP:
235000.00 INR / Unit
Weight :
20.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Material | Metal |
| Computerized | No |
| Automatic Grade | Automatic |
| Warranty | 1 year |
| Supply Ability | 1 Per Month |
| Delivery Time | 1 Months |
| Main Domestic Market | All India |
| Unit Type | Unit/Units |
| Shipping Rate | 8.00 |
| Brand Name | DEESHA MACHINE ENGINEERING |
| MRP | 235000.00 INR |
| GSTIN | 12% |
| Shipping Type | order_percent |
| Mop | 1 |
| Product Unit | 1 Unit/Units |
| Min Quantity | 1 |
| Currency | INR |
| Stock Quantity | 10 |
| Moq | 1 |
| Pkg Box Height | 120.00 cm |
| Pkg Box Breadth | 85.00 cm |
| Packsize | 1 |
| Returnable | No |
| Price Type | fixed |
| Weight | 20.00 Kilogram |
| Pkg Box Length | 75.00 cm |
| Max Quantity | 10 |
| Price | 110000.00 INR (Approx.) |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier
Employee Count
10
Establishment
1990
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
24BMZPB9944E1ZM
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 24BMZPB9944E1ZM
Vadodara, Gujarat
Proprietor
Mr. Prashant A Patel
Address
B1, Gajanand Appartment, Near Makarpura Depo, Makarpura, Vadodara, Gujarat, 390010, India
ribbon blender mixer in Vadodara
Report incorrect details




















