






Automatic Rebound Ab Roller - Double-wheeled Design, Adjustable For Balanced Muscle Gain, Manual Operation
Price: 472.00 INR / Unit
(400.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
472.00 INR / Unit
Weight :
500.00 Gram
1 Pack Contains :
16
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Grade | Personal Use |
| Adjustable | Yes |
| Warranty | No Warranty |
| Function | Muscle Gain |
| Application | Gain Strength |
| Operation Mode | Manual |
| Payment Terms | Cash in Advance (CID) |
| Supply Ability | 1000 Per Week |
| Delivery Time | 5 Days |
| Sample Available | No |
| Sample Policy | Sample costs shipping and taxes has to be paid by the buyer |
| Main Export Market(s) | North America |
| Main Domestic Market | All India |
| Returnable | No |
| Weight | 500.00 Gram |
| Packsize | 16 |
| Shipping Type | actual |
| Pkg Box Height | 35.00 cm |
| Mop | 1 |
| Price | 400.00 INR (Approx.) |
| Currency | INR |
| GSTIN | 18% |
| Pkg Box Length | 30.00 cm |
| Unit Type | Unit/Units |
| Price Type | fixed |
| MRP | 472.00 INR |
| Brand Name | TrendEasy |
| Stock Quantity | 10000 |
| Pkg Box Breadth | 10.00 cm |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Trendeasy has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Body Building & Gym Equipments in bulk from Trendeasy at Trade India quality-assured products.
Business Type
Importer, Manufacturer, Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
25
Establishment
2021
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
24KMLPS3393M1Z2
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 24KMLPS3393M1Z2
Surat, Gujarat
Proprietor
Mr. Veer Sachaniya
Members since
3 Years
Address
Flat No. E/108, 1st Floor, Suman Sath, Ews-14, B/S Ambyvalley Heights, Utran, Surat, Gujarat, 394101, India
gym accessories in Surat
Report incorrect details































