






Automatic Power Bank
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Capacity | 5200mAh |
| Output | DC 5V/1000mA |
| Input | DC 5V/1000mA |
| Dimensions | 85x43x27 mm |
| Weight | 135g |
| Color | Blue |
| Usage | Charging mobile devices and LED lighting |
| Features | Portable power, LED light, Fast charge, Compact size, Reliable backup |
Company Details
Business Type
Exporter, Trading Company
Establishment
2010
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Shenzhen, Guangdong
Name
Mr. David Chen
Address
Room W401, No.39, Keji Central 2 Road, High Tech Park, Shenzhen, Guangdong, 518057, China
power bank in Shenzhen
Report incorrect details






















