
Automatic Potato Bed Planter - Color: Green
Price: 190000.00 INR
(190000.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
MRP:
0.00 INR / Unit
Weight :
0.00 Tonne
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Color | Green |
| Product Type | Automatic Potato Planter |
| General Use | Industrial |
| Start Method | Electric Start |
| Material | Metal |
| Warranty | Yes |
| Delivery Time | 30 Days |
| Main Domestic Market | All India |
| Returnable | No |
| Mop | 1 |
| Packsize | 1 |
| Color | Green |
| Currency | INR |
| Shipping Type | free |
| Unit Type | Unit/Units |
| Moq | 1 |
| Stock Quantity | 10 |
| Price Type | fixed |
| Pkg Box Breadth | 0.00 in |
| Weight | 0.00 Tonne |
| MRP | 0.00 INR |
| Pkg Box Length | 0.00 in |
| Product Unit | 1 Unit/Units |
| Brand Name | M/S JANDU AGRICULTURE WORKS |
| Price | 190000.00 INR (Approx.) |
| Pkg Box Height | 0.00 in |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Importer, Manufacturer, Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
10
Establishment
1980
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
03CKYPS3143J2ZM
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 03CKYPS3143J2ZM
Moga, Punjab
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr Mandeep Singh Jandu
Members since
5 Years
Address
M/s Jandu Agriculture Works, Teh- Nihal Singh Wala, Vpo Rama, Moga, Punjab, 142039, India
automatic potato planter in Moga
Report incorrect details







































