
Automatic Paver Block Machine - Feature: High Durability
Price: 705640.00 INR / Unit
(598000.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
705640.00 INR / Unit
Weight :
25000.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Automatic Paver Block Machine |
| General Use | Making Block |
| Automatic | Yes |
| Feature | High Durability |
| Warranty | Yes |
| Payment Terms | Cash in Advance (CID) |
| Supply Ability | 10 Per Month |
| Delivery Time | 30 Days |
| Main Domestic Market | All India |
| Unit Type | Unit/Units |
| Brand Name | Shree Isradevi Machinery |
| Stock Quantity | 100 |
| Price Type | fixed |
| Shipping Type | flat_rate |
| Pkg Box Length | 60.00 in |
| Packsize | 1 |
| GSTIN | 18% |
| Pkg Box Height | 60.00 in |
| MRP | 705640.00 INR |
| Mop | 1 |
| Currency | INR |
| Product Unit | 1 Unit/Units |
| Moq | 1 |
| Returnable | No |
| Pkg Box Breadth | 60.00 in |
| Price | 598000.00 INR (Approx.) |
| Weight | 25000.00 Kilogram |
| Shipping Rate | 35000.00 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier
Employee Count
10
Establishment
2010
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
24AZRPP0571F1Z8
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 24AZRPP0571F1Z8
Ahmedabad, Gujarat
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr. Mitesh V Panchal
Members since
3 Years
Address
Plot No 23, Keshvam Estate, Behind Mansarovar Hotel, Odhav, Ring Road, Ahmedabad, Gujarat, 382418, India
paver block making machine in Ahmedabad
Report incorrect details

































