
Automatic Paper Napkin Making Machine - Ms Material, 220 Voltage, Computerized Technology | 1-year Warranty, Efficient Napkin Production
Price: 531000.00 INR / Unit
(450000.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
550000.00 INR / Piece
Weight :
3500.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Type | Other, Paper Napkin Making Machine |
| Material | MS |
| Computerized | Yes |
| Voltage | 220 Volt (v) |
| Warranty | 1 Year |
| Payment Terms | Cash in Advance (CID) |
| Supply Ability | 10 Per Month |
| Delivery Time | 20-25 Days |
| Main Domestic Market | All India |
| MRP | 550000.00 INR |
| Pkg Box Length | 14.00 cm |
| Pkg Box Height | 55.00 cm |
| Shipping Rate | 2.00 |
| Weight | 3500.00 Kilogram |
| Returnable | No |
| Shipping Type | order_percent |
| Max Quantity | 10 |
| Pkg Box Breadth | 35.00 cm |
| Brand Name | ROYAL HI-TECH MACHINES |
| Currency | INR |
| Price | 450000.00 INR (Approx.) |
| Moq | 1 |
| Min Quantity | 1 |
| Price Type | fixed |
| GSTIN | 18% |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Mop | 1 |
| Product Unit | 1 Piece/Pieces |
| Stock Quantity | 10 |
| Packsize | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier
Employee Count
14
Establishment
2013
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
06FTFPS3425G1ZL
Payment Mode
Cash Against Delivery (CAD), Cash on Delivery (COD)
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 06FTFPS3425G1ZL
Faridabad, Haryana
Director
Mr Jaydeep Singh Sengar
Address
Plot No-7, 33 Ft. Road, Near Jeevan Nagar, Wazirpur Road Faridabad, Haryana, 121008, India
napkin making machine in Faridabad
Report incorrect details






































