
Metal Automatic Paper Napkin Machine
Price: 619500.00 INR / Unit
(525000.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
825000.00 INR / Unit
Weight :
2.00 Tonne
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Grade | Automatic |
| Type | Other |
| Material | Metal |
| Control System | Human Machine Interface |
| Voltage | 440 Volt (v) |
| Payment Terms | Cash Advance (CA) |
| Main Domestic Market | All India |
| Shipping Rate | 3.00 |
| Returnable | No |
| Shipping Type | order_percent |
| GSTIN | 18% |
| Mop | 1 |
| MRP | 825000.00 INR |
| Min Quantity | 1 |
| Product Unit | 1 Unit/Units |
| Price Type | fixed |
| Currency | INR |
| Pkg Box Breadth | 129.00 cm |
| Pkg Box Height | 72.00 cm |
| Stock Quantity | 5 |
| Pkg Box Length | 35.00 cm |
| Max Quantity | 10 |
| Packsize | 1 |
| Unit Type | Unit/Units |
| Moq | 1 |
| Brand Name | FINE HI-TECH TISSUE MACHINE |
| Weight | 2.00 Tonne |
| Price | 525000.00 INR (Approx.) |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
Company Details
Business Type
Exporter, Importer, Manufacturer, Service Provider, Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
15
Establishment
1990
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
06BPJPD2353C1ZF
Payment Mode
Cash Advance (CA)
Certification
ISO 9001:205
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 06BPJPD2353C1ZF
Faridabad, Haryana
DIRECTOR
Mr Arjun Singh
Address
Plot No. 4, Near By- Aman Dairy, Village Wazirpur, Faridabad, Haryana, 121002, India
paper napkin machine in Faridabad
Report incorrect details


































