
Electronic Automatic Leak Test Machine
Price: 100000.00 INR
(100000.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
MRP:
100000.00 INR / Piece
Weight :
30.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Leak Test Machine |
| Color | White |
| Type | Electronic |
| Payment Terms | Cheque, Cash Advance (CA) |
| Pkg Box Length | 20.00 cm |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Max Quantity | 10 |
| Color | White |
| Price | 100000.00 INR (Approx.) |
| Currency | INR |
| Mop | 1 |
| Brand Name | S-Tech Automation Systems |
| Stock Quantity | 10 |
| Price Type | fixed |
| Shipping Type | free |
| Min Quantity | 1 |
| Returnable | No |
| MRP | 100000.00 INR |
| Pkg Box Height | 15.00 cm |
| Moq | 1 |
| Weight | 30.00 Kilogram |
| Pkg Box Breadth | 20.00 cm |
| Packsize | 1 |
| Product Unit | 1 Piece/Pieces |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| GSTIN | 0% |
Product Overview
Key Features
Automation Grade: Automatic
Power: 50Watt
Weight: 10Kg
Frequency: 500Hz
Company Details
Business Type
Exporter, Importer, Manufacturer, Service Provider, Distributor, Supplier, Trading Company, Wholesaler, Retailer, Dealer, Fabricator, Producer
Employee Count
15
Establishment
2014
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
27AJDPP3741K1ZZ
Payment Mode
Online Payments (NEFT/RTGS/IMPS), Cheque/DD
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27AJDPP3741K1ZZ
Bhosari, Maharashtra
Proprietor
Mr. Ram Pawar
Address
SHOP NO 05, BLOCK NUMBER J BLOCK, PLOT NO J/PAP-123, 124, MIDC BHOSARI, BHOSARI, Pimpri Chinchwad, Bhosari, Maharashtra, 411026, India
leak testing machine in Bhosari
Report incorrect details





























