
Multi Color Automatic Grade White Drystar Axys Printer
Price: 590000.00 INR / Number
(500000.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
590000.00 INR / Number
Weight :
90.30 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Size | Custom |
| Weight | 90.30 Kilograms (kg) |
| Payment Terms | Cash Against Delivery (CAD), Cash on Delivery (COD), Cash in Advance (CID), Cash Advance (CA) |
| Supply Ability | 1 Per Day |
| Delivery Time | 2 Days |
| Sample Available | Yes |
| Sample Policy | Contact us for information regarding our sample policy |
| Main Domestic Market | All India |
| Product Unit | 1 Number |
| Price Type | fixed |
| Stock Quantity | 10 |
| Unit Type | Number |
| GSTIN | 18% |
| Moq | 1 |
| Min Quantity | 1 |
| Packsize | 1 |
| Pkg Box Length | 28.70 in |
| Shipping Type | order_percent |
| Shipping Rate | 5.00 |
| Brand Name | ANK ENTERPRISES |
| Weight | 90.30 Kilogram |
| Currency | INR |
| Pkg Box Breadth | 28.10 in |
| Pkg Box Height | 26.60 in |
| Mop | 1 |
| Returnable | No |
| MRP | 590000.00 INR |
| Max Quantity | 10 |
| Price | 500000.00 INR (Approx.) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
Product Overview
Key Features
Model Name/Number: DRYSTAR AXYS
Machine Type: Fixed (Stationary)
Operation Mode: Automatic
Technology Type: Digital
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, ANK ENTERPRISES has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Computer Printers & Scanners in bulk from ANK ENTERPRISES at Trade India quality-assured products.
Business Type
Distributor, Supplier
Establishment
2011
GST NO
23AJUPB5823B1ZK
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 23AJUPB5823B1ZK
Bhopal, Madhya Pradesh
Proprietor
Mr. Ankush Banta
Address
14,COMFORT PARK, AYODHYA BYPASS ROAD Bhopal, Madhya Pradesh, 462021, India
dry laser printers in Bhopal
Report incorrect details






















